Založení fotbalu v Plačkově

20. dubna 2008 v 19:23 |  Plačkov
Zatím přikládám nějaké fotografie. Popis nemusí být přesný. Ukaž Plačkov na mapě.
ROK 1938 - Brůna Antonín, Komůrka Jindřich, Staněk Miloslav, Komůrka Jan, Lorenc Václav, Krebs Karel, Jakoubek Josef, Vrána Jan, Voplakal Josef, trenér Zada Frantíšek.
ROK 1964 - Svoboda Jaroslav, Barták Jaroslav, Soukup Stanislav, Havelka Jaroslav, Med František, Kazda František, Vaňkát Jiří, Černý Oldřich, Hrubý Jaroslav, Valenta Ladislav, Vrána Pavel.
ROK DOPLNÍM - Peterka Oldřich, Kazda Milan, Jakoubek Jaromír, Voplakal Jiří, Vrána Jaroslav, Goldman František, Vašák Miroslav, Rajdlík Láďa, Hůla Jiří, Jakoubek František, Postránecký Ladislav, Jakoubek Miroslav, Novák Josef, Krejcar Zdeněk, Vaňkát Jaroslav, ležící Vašák Petr.
ROK DOPLNÍM - Krejcar Zdeněk, Vrána Jaroslav, Zezulák Vlastimil, Dalík Josef, Vaňkát Jaroslav, Novák Josef, Urban Václav, .......... ............, Postránecký Ivan, Peterka Oldřich, Prokop Libor, Váňa Jiří, Příhoda Josef, Vytiska František, Prokop Karel, Láclavík Josef, Pojezdný Slávek.
ROK 1991 - Pokorný Richard, Vaňkát Jaroslav, Duba Pavel, Jakoubek Luboš, Krejcar Zdeněk, Voplakal Jiří, Vašák Miloš, Vašák Petr, Studnička Martin, Vlk Martin, Mejtský Pavel, Němec Milan, Hoskovec Martin, Špatc Michal, Vašák Zdeněk.
ROK 1996 - Vašák Zdeněk, Vaňkát Jaroslav, ......... ........, Vašíček Robert, Krejčí Václav, Duba Pavel, ......... ........., Pokorný Richard, .......... .........., Vašák Petr, Mejtský Pavel, Zemek René, Studnička Martin, Turek Kamil, Němec Milan.
Pro ČESKOMORAVSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ klikni zde. Další fotografie naleznete na: http://www.petrpechac.cz/main.php?g2_page=2. ***ZPĚT NA ZAČÁTEK***
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

*** ZNÁTE TO NA HUMPOLECKU ? ***

ŽIJU TADY 40.5% (1460)
MÁM ZDE CHATU, CHALUPU 10.8% (388)
ANO, ZNÁM TO TAM 16.7% (603)
OBČAS TUDY PROJÍŽDÍM 4.9% (178)
JEDNOU JSEM TAM BYL(A) 7.7% (277)
NIKDY JSEM TAM NEBYL(A) 19.4% (698)

Komentáře

1 Fratišek Fratišek | E-mail | 4. září 2015 v 16:44 | Reagovat

Jmenuji se František Běhounek a narodil jsem se v r.1945 v obci Plačkov.Matka Antonie Vránová se vdala za Jan Běhounek, který pocházel z Herálce, kde se vyučil zahradníkem, Krátce po mém nárození se rodiče přestěhovali do Děčína v sev. Čechách, kde oba již zemřeli.Z celé početné rodiny jsem zůstal již sám ale moje touha se podívat, kde jsem se narodil je veliká. nikdy jsem tam nebyl a rád bych prsť zeminy dovezl na hřbitov rodičů z místa, kde měli své i mé kořeny. Rád bych věděl, zda je v obci možnost ubytování a zda ještě nikdo z pamětníků žije. Matka měla v obci bratra Rudolfa Vránu ale nevím proč se s matkou vůbec nekontaktovali. Otec v Herálci měl celou rodinu Běhounků, která měla vlastnit statek, nikdy ale o rodině nemluvil, údajně byl odvržen, že si vzal chudou dívku z Plačkova ale oba odmítali o tom vést hovor. Ozve se někdo, kdo o tom něco ví...

2 guidman guidman | Web | 25. prosince 2017 v 0:33 | Reagovat

pujčky před výplatou [:tired:]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Navštivte mojí fotogalerii

http://www.petrpechac.cz/
  

Přeji krásný den